Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

ESPAS 20

ESPAS 20

Espas 20 rozwiązanie dla średnich parkingów ESPAS 20 to rozwiązania dla średnich parkingów. Kolumna wjazdowa wydająca bilet, walidator dla obsługi, kolumna wyjazdowa. System typu OFFLINE czyli bez połączenia między urządzeniami. Informacje o czasie parkowania przenoszone są w kodzie na bilecie. Możliwość rozbudowy o kasę automatyczną. Przeznaczone dla średniej wielkości parkingów na kilkadziesiąt miejsc parkingowych np. parkingi prywatne, markety.
Zobacz szczegóły rozwiązań systemu ESPAS 20

Terminal wyjazdowy ESPAS 20-U

kolumna wyjazdowa espas 20u
Terminal wyjazdowy ESPAS 20-U połączony ze szlabanem elektromechanicznym i podwójną pętlą indukcyjną jest urządzeniem służącym do kontroli wyjazdów z parkingu. System pracuje w trybie stand-alone. Nie wymaga komputera i specjalnych połączeń między różnymi komponentami systemu.


Czytaj więcej...

Terminal wjazdowy ESPAS 20-I

Terminal wjazdowy ESPAS 20-I
Terminal wjazdowy ESPAS 20-I połączony ze szlabanem elektromechanicznym i podwójną pętlą indukcyjną jest urządzeniem służącym do kontroli wjazdów na parking. System pracuje w trybie stand-alone. Nie wymaga komputera i specjalnych połączeń między różnymi komponentami systemu.


Czytaj więcej...

Walidator biletów ESPAS 20T

Walidator biletów ESPAS 20T
Kontroler stacjonarny ESPAS 20-T jest urządzeniem łączącym w sobie wszystkie funkcje manualnej kasy płatniczej bez konieczności podłączania do sieci lub korzystania z komputera. Został zaprojektowany z myślą o małych i średnich parkingach jako urządzenie łatwe do instalacji, konfiguracji i utrzymania.


Czytaj więcej...