Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

Kibicujemy TYTANOM

Tytani Lublin JuniorzyTytani Lublin
Na naszej stronie będziemy informować o zbliżających się spotkaniach TYTANÓW w ramach rozgrywek LFA  juniorów i seniorów. Zapraszamy na mecze i do czynnego kibicowania.


Graliśmy dla Rafała!!! 
II Charytatywny Mecz za nami

Graliśmy dla Rafała!!! 
II Charytatywny Mecz za nami
Graliśmy dla Rafała!!! Ten motyw towarzyszył II Charytatywnemu Meczowi, który już za nami. Serdecznie dziękujemy Kibicom, Sympatykom, Wolontariuszom i oczywiście Zawodnikom obu drużyn za to,że tak licznie stawiliście się na to wydarzenie.

Czytaj więcej...

Zapraszamy na II Charytatywny Mecz Futbolu Flagowego

Zapraszamy na II Charytatywny Mecz Futbolu Flagowego
AMTECH pragnie wszystkich odwiedzających naszą stronę zaprosić na ten specjalny II Charytatywny mecz.
Wiemy, że w takich chwilach zadajemy sobie sporo pytań, ale najważniejsza jak zawsze jest obecność, choć na chwilę przy ...Człowieku. Człowieku, który chciałby funkcjonować tak jak dotychczas, bez zbędnych obaw.

Czytaj więcej...

Rollercoaster w wykonaniu TYTANÓW LUBLIN

Rollercoaster.
Ten sezon był Rollercoaster w wykonaniu TYTANÓW LUBLIN. W  rundzie zasadniczej wygrali 4 mecze, a 2 przegrali i awansowali do play-offów z pierwszego miejsca. Półfinał w Lublinie. Kolejny obiekt w naszym mieście. Może i oby ten na stałe.  Bo warto Im pomóc i zdezorientowanym Kibicom.

Tytani Lublin vs. Towers Opole 28 lipca 2018

Drodzy Kibice i Wielbiciele TYTANÓW  już w najbliższą sobotę 28 lipca o godz. 14.3o Tytani Lublin zmierzą się w półfinałowym meczu fazy play-off Ligi Futbolu Amerykańskiego z ekipą Towers Opole

Czytaj więcej...

Zwycięstwo TYTANÓW 
30:6 nad Rockets Rzeszów!!!

zwycięstwo TYTANÓW 
30:6 nad Rockets Rzeszów!!!
W związku z tym, że z rozgrywek w naszej grupie LFA wycofali się Silvers Olkusz, to właśnie na termin meczu z nimi przypadł pojedynek w ubiegłą sobotę(14.04.18) jaki stoczyli Rockets Rzeszów i TYTANI Lublin.
Goście od początku meczu grali z olbrzymim zaangażowaniem. Widać było, że choć to jeszcze młoda drużyna ma cel i wymaga dużo wysiłku od przeciwników.
Postawa Rockets zaowocowała pierwszym touchdown-em właśnie dla nich.


Czytaj więcej...

17 marzec 2018 Tytani vs Lions Lwów

17 marzec 2018 Tytani vs Lions Lwów
W dniu 17.03.2018r. zapraszamy wszystkich Kibiców futbolu amerykańskiego do dopingowania naszej drużyny i drużyny Gości do walki podczas międzynarodowego sparingu na boisku bocznym Areny Lublin ( treningowym), o godzinie 19.00 gościć będziemy Lions Lwów.
Na spotkanie zapraszamy także Ukraińców związanych z naszym miastem.
 
Mamy nadzieję, że gorący doping przegoni powracającą zimę.
 
Podczas spotkania planujemy też możliwość zakupu gadżetów klubowych przez Kibiców.

Serdecznie zapraszamy.

Pierwsze spotkanie w sezonie 2018

Pierwsze spotkanie w sezonie 2018
Już w najbliższą niedzielę w Tarnowie TYTANI Lublin zmierzą się z Kraków KINGS.
Będzie to pierwsze spotkanie w sezonie 2018 i pierwszy sparing w ramach LFA (Ligi Futbolu Amerykańskiego)  po rozdziale PLFA(Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego) jaki nastąpił pod koniec ubiegłego roku.
Niedzielny mecz poprzedzi sobotni trening z KINGS-ami, później spotkanie integracyjne i stający się tradycją rookie show. Wydarzenia będą miały miejsce na gościnnym boisku Klubu Piłki Nożnej w Niecieczy.

Życzymy dobrej podróżny oraz wspaniałej atmosfery podczas tego meetingu.

Dziś 52 Super Bowl, czyli finał amerykańskiej ligi NFL!!!

Dziś 52 Super Bowl, czyli finał amerykańskiej ligi NFL!!!
Dziś wielkie wydarzenie w całym futbolowym świecie. !!!

52. Super Bowl, czyli finał amerykańskiej ligi NFL.

Jeśli możecie polecamy zerwać kawałek nocy by zobaczyć jak prezentują się na stadionie U.S. Bank Stadium finaliści: New England Patriots którzy zmierzą się z Philadelphia Eagles.
Mamy pewność, że będzie to emocjonujące wydarzenie. Życzymy obu drużynom sukcesu, ale do kogo uśmiechnie się szczęście? My obstawiamy Patriots, czy im się uda zobaczymy na ranem!

Czytaj więcej...