Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

nowe mecze i informacje Tytani Lublin
Jeśli macie ochotę na spotkanie z futbolem amerykańskim i naszymi TYTANAMI Juniorami to zapraszamy do dopingowania ich podczas Turnieju Juniorów w Radomiu. Już w najbliższą niedzielę (jedynie 90 km od Lublina) 4 czerwca 2017 o godz. 11:00 kolejny w tym roku występ naszych Tytanów Juniors. Po całkiem dobrym występie w turnieju charytatywnym w odmianie flagowej na początku roku, tym razem zobaczymy ich w akcji podczas zmagań w standardowej grze na boisku IX LO im. St. Staszica przy ul. 11 listopada 27.

Po raz drugi spotkają się ekipy: Warsaw Eagles American Football Club, Tytani Lublin i oczywiście gospodarze imprezy, czyli tegoroczni debiutanci rozgrywek Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego - juniorzy Green Ducks Radom.

W planie zawsze piknikowa i sportowa atmosfera, a wraz z nią:

✔ pokazy futbolu flagowego w wykonaniu pierwszej w Polsce drużyny futbolu flagowego Wombaty Warszawa - Warsaw Wombats - Wy też będziecie mogli zagrać!
✔ wspólne grillowanie
✔ zabawy i atrakcje dla dzieci
✔ konkursy z nagrodami ufundowanymi przez sponsorów i partnerów klubu Green Ducks Radom

 

Turniej poprowadzi jeden z najlepszych komentatorów futbolowych w Polsce,  Bartosz Frydler!

Natomiast tydzień później zasadniczy zespół TYTANÓW wystąpi w sparringu w Płocku w sobota, 10 czerwca. Co prawda do Płocka jest ciut dalej, ale i w tym przypadku zapraszamy lublinian (możne np. osiadłych na płocczyźnie) do aktywnego kibicowania naszej drużynie.
Jeśli macie znajomych w tych okolicach poinformujcie ich o tych meczach, niech to będzie może miejsce Waszego wspólnego spotkania się. Pomóżcie  w ten sposób propagować bardzo ciekawą i widowiskową dyscyplinę sportową jaką jest futbol amerykański. Zapraszamy serdecznie Wszystkich przyłączcie się do Sportu.