Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

pozostajemy w 2 lidze
Mimo ogromnego wysiłku i olbrzymiego zaangażowania nie udało się w barażowym pojedynku zamienić miejscami z Bydgoszcz Archers i awansować na finał  sezonu 2017 do I ligi Futbolu Amerykańskiego.

Wynik spotkania to 20:13 dla bydgoszczan. Gratulujemy zwycięstwa, które pozwoliło pozostać w I lidze i życzymy Wam sukcesów, a kontuzjowanym  zawodnikom szybkiego powrotu do zdrowia.
W wielu  pomeczowych opiniach kibiców, a co najważniejsze zawodników był to naprawdę bardzo dobry mecz. TYTANI mimo braku awansu pokazali, że w żyłach mają nieodkryte jeszcze pokłady energii do sportowej rywalizacji. Jednocześnie należny pochwalić sportową postawę TYTANÓW podczas tego i wszystkich meczy, mimo prób ze strony przeciwników, do zachowań dalekich od fair play. TYTANI - Wierni Walce i dodajmy zasadom.

Podsumowując trzeba stwierdzić , że był to bardzo udany sezon, który przyniósł TYTANOM wiele powodów do zadowolenia  z wykonanej pracy na treningach i podczas meczy.
Wasz niedosyt i chęć do doskonalenia gry,  jest na koniec sezonu dobrym probnostykiem  na przyszłość. Dostarczyliście nam wiele powodów do radości z Waszej gry oraz dumy bycia Waszymi kibicami.
Dziękujemy przede wszystkim: zawodnikom, trenerom oraz tym, którzy pomagacie w propagowaniu drużyny TYTANÓW Lublin oraz dyscypliny sportowej.

Zapraszamy do dopingowania TYTANÓW podczas meczy i do wstępowania w szeregi zespołu.

Życzymy Wam podczas przygotowań do nowego sezonu duuużo zdrowia, a w przyszłych rozgrywkach samych zwycięstw, których ukoronowaniem będzie awans TYTANÓW Lublin do I ligi Futbolu Amerykańskiego.
 
Wierni Walce TYTANI !!!

P.S.
Oczywiście życzymy Wszystkim szampańskiej zabawy podczas dzisiejszej (21.10.2017)  GALI TYTANÓW.