Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

Co u Tytanów na początku grudnia?
Mimo jesienno-zimowej aury, Tytani Juniors brali udział w Warszawskim Turnieju odmiany flagowej futbolu amerykańskiego.

Dzięki pomocy dealera marki Citroen oraz Mazda firmie Fix Forum Lublin Sp. z o.o. zawodnicy sprawnie zostali dowiezieni na kryte boisko przy ul. Strażackiej w stołecznym Rembertowie. Dzielna postawa 9 zawodników zaowocowała ostatecznie 4 miejscem. Dziękujemy im za postawę i serce do gry. Życzymy wskoczenia na "pudło" przy okazji kolejnych zimowych rozgrywek turniejowych.

W Mikołaja cheerleaders Perełki Tytanów wraz z 7 osobową reprezentacją drużyny wystąpili w Lubelskiej hali sportowej MOSiR przy Globusie w ramach Mikołajek organizowanych przez IX Liceum w Lublinie. Zawodnicy przedstawili kilka tzw. ścieżek czyli możliwości rozegrania akcji z piłką, pokrótce przybliżyliśmy uczniom dyscyplinę oraz zasady gry. Chętni mogli spróbować swoich sił w zdawałoby się trudnej sztuce łapania futbolówki, ale należny z uznaniem przyznać, że radzili sobie doskonale.Można było także sprawdzić jak wygodny jest kask meczowy i co znajduje się pod koszulką zawodnika?
Perełkom oraz przybyłym Zawodnikom bardzo dziękujemy za zaangażowanie w działania drużyny oraz za propagowanie swoja postawą Klubu i dyscypliny sportowej oraz zasad fair play.