Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

ESPAS 30

ESPAS 30

Espas 30 rozwiązanie dla duzych parkingów ESPAS 30 to rozwiązania dla dużych parkingów. Kolumna wjazdowa wydająca bilet, serwer z bazą danych, kolumna wyjazdowa. System typu ONLINE czyli wszystkie urządzenia są połączone. Informacje o czasie parkowania są w bazie danych na serwerze. Nieograniczone możliwości rozbudowy o kasy automatyczne, system rozpoznawania tablic rejestracyjnych itp. Przeznaczone dla dużych parkingów nawet na kilka tysięcy miejsc parkingowych np. centra handlowe, duże parkingi prywatne.
Zobacz szczegóły rozwiązań systemu ESPAS 30

Terminal wjazdowy ESPAS 30-I

Terminal wjazdowy ESPAS 30-I
Terminal wjazdowy ESPAS 30-I połączony ze szlabanem elektromechanicznym i podwójną pętlą indukcyjną jest urządzeniem służącym do kontroli wjazdów na parking. Przeznaczony do wykorzystania w systemach on-line, więc należy go połączyć z innymi elementami systemu za pośrednictwem sieci szeregowej w standardzie RS-485 lub w opcji TCP/IP.


Czytaj więcej...

Terminal wyjazdowy ESPAS 30-U

Terminal wyjazdowy ESPAS 30-U
Terminal wyjazdowy ESPAS 30-U połączony ze szlabanem elektromechanicznym i podwójną pętlą indukcyjną jest urządzeniem służącym do kontroli wyjazdu z parkingu. Przeznaczony do wykorzystania w systemach on-line, więc należy go połączyć z innymi elementami systemu za pośrednictwem sieci szeregowej w standardzie RS-485 lub w opcji TCP/IP.


Czytaj więcej...

Kasa automatyczna ESPAS 30-P

Kasa automatyczna ESPAS 30-P
Automatyczna kasa płatnicza ESPAS 30-P jest urządzeniem zapewniającym maksymalną funkcjonalność i osiągi w zakresie automatycznego rozliczania płatności w ramach profesjonalnych systemów parkingowych. Kasa musi być połączona z serwerem systemu za pośrednictwem sieci Ethernet.


Czytaj więcej...

Serwer ESPAS 30

Serwer systemu ESPAS 30
Kompletny, niezawodny i łatwy w użyciu system łączący funkcję komputera-bazy danych i stanowiska do operacji kasowych. Oprogramowanie JANICA i elementy systemu umożliwiają natychmiastowe wykonywanie operacji, takich jak przyjmowanie opłat za postój, wydawanie i przedłużanie abonamentów oraz zarządzanie stawkami.


Czytaj więcej...