CAME BX

 Napęd do bramy przesuwnej CAME BXSolidny i niezawodny
Rozwiązanie dla bram przesuwnych o ciężarze do 800 kg i do 20 m długości. Dostępne w różnych wersjach dostosowanych do różnorodnych wymagań; dostępne są również wersje przeznaczone do intensywnego użytkowania.

Zaprojektowany dla długotrwałej pracy
Wysoka jakość materiałów sprawia, że z upływem czasu elementy siłownika nie muszą obawiać się szkodliwego działania czynników atmosferycznych i zachowują na długo perfekcyjną sprawność. Gama produktów BX zawiera różne modele odpowiednie dla różnorodnych warunków instalacyjnych.

Zalety
Dla instalatora: technologia EN Tested umożliwiająca uzyskanie certyfikatu zgodności instalacji z Normami Unii Europejskiej.
Dla użytkownika: system wykorzystuje enkoder dla zagwarantowania bezpiecznego i płynnego ruchu oraz dla zapewnienia bezpieczeństwa osobom użytkującym bramę.

Łatwa instalacja
Bx posiada regulowane nóżki, dzięki którym dostosowuje się perfekcyjnie do podłoża i do listwy zębatej znajdującej się na skrzydle bramy.

Elektronika 230V
zatrzymanie bramy przez naciśnięcie przycisku pilota radiowego, kontrola ruchu zawsze w zasięgu ręki;
częściowe otwieranie bramy, aby umożliwić przejście pieszych;
bezpieczeństwo także przy zamkniętej bramie, każde polecenie jest anulowane w przypadku wykrycia przeszkody przez urządzenia zabezpieczające.
Paramtery napędów CAME BX

Potrzebujesz oferty na konkretny produkt lub potrzebujesz porady?
Wypełnij jeden z dostępnych poniżej formularzy