Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

Szanowni Klienci,

W następstwie wzrostu zachorowań na COVID-19, mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo z dniem 16.10.20 przechodzimy na pracę zdalną.

Zakupy automatyki bramowej do odbioru w biurze firmy AMTECH po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Zgłoszenia awarii na maile: amtechlublin@gmail.com i info@amtech.pl.  Będziemy do Państwa oddzwaniać w celu ewentualnego doprecyzowania objawów zgłoszonych usterek i umówienia wizyty. Interwencja serwisu tylko u osób zdrowych. Prosimy o poważne podejście do zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i odłożenie w czasie wizyt w przypadku niepewności co do stanu zdrowia osób w najbliższym otoczeniu miejsca zgłoszenia.

 

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Państwu zdrowia. Zespół AMTECH.

P.S. stosujemy wszelkie dostępne środki zapobiegawcze podczas wizyt i spotkań z zachowaniem obowiązującego dystans

Napędy garażowe BFT

TIZIANO napęd do bram garażowychSiłowniki do bram garażowych rezydencjalnych. Siła uciągu i docisku 600N. Przeznaczone do bram o powierzchni do 9m2. Posiadają silnik zasilany napięciem 24V oraz wbudowaną centralę sterującą VENERE. Programowanie centrali odbywa się przy użyciu trzech przycisków. Zintegrowany radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym umożliwia zapamiętanie do 10 pilotów. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja
amperometrycznego wykrywania przeszkód oraz technologia D-TRACK dzięki, której centrala dobiera siłę do warunków otoczenia. Częstotliwość użytkowania do 20 cykli na dobę.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/altair/domains/amtech.pl/public_html/amtechsite/components/com_phocadownload/views/category/tmpl/default.php on line 98