Tytani Lublin JuniorzyTytani Lublin
Na naszej stronie będziemy informować o zbliżających się spotkaniach TYTANÓW w ramach rozgrywek LFA  juniorów i seniorów. Zapraszamy na mecze i do czynnego kibicowania.


Pierwszy mecz TYTANÓW i terminarz na 2022

Pierwszy mecz TYTANÓW i terminarz na 2022

Szanowni Państwo, KIBICE TYTANÓW Lublin zapraszamy do gorącego dopingowania naszej drużyny na trybunach stadionu przy al. Zygmuntowskich podczas meczy domowych w sezonie 2022 , a także śledzenia transmisji na żywo meczy wyjazdowych na kanale YT. Jak co roku meczom domowym towarzyszyć będą: sklepik TYTANÓW w którym znajdziecie gadgety klubowe, stoiska gastronomiczne i prezentacje Sponsorów oraz Partnerów Tytanów. Pierwszy mecz 2 kwietnia rozpocznie się o godz. 16.oo i rywalami lublinian będą Hammers Łaziska Górne. Życzymy dobrej pogody, gromkiego kibicowania, ciekawego meczu i naturalnie wygranej TYTANÓW!!!

Rusza Polska Futbol Liga w sezonie 2021

Rusza Polska Futbol Liga w sezonie 2021

Rusza Polska Futbol Liga w sezonie 2021.
 
AMTECH będzie współsponsorem transmisji na, żywo na kanale YouTube. Zapraszamy na mecze rozgrywane w ramach PFL na stadionie lekkoatletycznym przy al. Zygmuntowskich.
Tradycyjnie meczom towarzyszyć będą różne dodatkowe atrakcje dla Kibiców. Dopingu z trybun spragnieni są wszyscy Zawodnicy, którzy jak zwykle dadzą z siebie max wysiłku aby dać powód do zadowolenia Kibicom na trybunach i przed ekranami. Kibicujmy TYTANOM !

Turniej futbolu amerykańskiego w Lublinie 29-08-2020

Turniej futbolu amerykańskiego w Lublinie 29-08-2020

AMTECH kibicuje TYTANOM LUBLIN i serdecznie zaprasza spragnionych emocji sportowych wielbicieli futbolu amerykańskiego na sobotni Turniej. Naszymi Gośćmi będą drużyny w składach 9-cio osobowych z Wyszkowa i Warszawy. Już w najbliższą sobotę pierwsze w tym sezonie mecze w formule turniejowej. Jeśli tylko pozwala Wam na to zdrowie, to zapraszamy do wspólnego dopingowania wszystkich Zawodników.

Trzeci Charytatywny Mecz Futbolu Flagowego Tytani

Trzeci Charytatywny Mecz Futbolu Flagowego Tytani

Trzeci Charytatywny Mecz Futbolu Flagowego Tytani vs. Wojsko Polskie Memoriał Plutonowego Rafała Łusiaka. 8 listopada (piątek) godzina 17:30 Stadion Lekkoatletyczny w Lublinie
Zbieramy środki na leczenie Porucznika Kamila Janika.Nasza zbiórka online: www.siepomaga.pl/tytani-dla-kamila Pomóżmy Kamilowi.
AMTECH Jest oczywiście jednym ze sponsorów Meczu Charytatywnego Tytanów Lublin z Drużyną Wojska Polskiego. Zapraszamy wszystkich Klientów oraz Fanów Tytanów oraz Fanów Tytanów i futbolu amerykańskiego do uczestnictwa w dopingu drużyn, a także wsparcia idei Meczu Charytatywnego.

 
1 kolejka LFA 49:0 Rockets Rzeszów-Tytani Lublin

1 kolejka LFA 49:0 Rockets Rzeszów-Tytani Lublin

Falstart na rozpoczęcie nowego sezonu Ligi Futbolu Amerykańskiego zaliczyli TYTANI Lublin. 49:0 to już nie prysznic, a wodospad lodowatej wody jaki  (przy wyładowaniach atmosferycznych) przygotowali zawodnicy Rockets Rzeszów.

III piknik sportów amerykańskich

III piknik sportów amerykańskich

Sportowcy i ich Kibice, Perełki TYTANÓW, pogoda, sport, dobra zabawa, ciekawi Zawodnicy i ich pasje to i może coś więcej czyli III Piknik Sportów Amerykańskich. 
Zarezerwujcie czas na spotkanie ze Sportem w rodzinnej atmosferze. Właśnie z rodziną , a może też ze znajomymi czy sąsiadami.

Przybywajcie! Zapraszamy.


To już 2 sezony współpracy TYTANI LUBLIN - AMTECH

To już 2 sezony współpracy TYTANI LUBLIN - AMTECH

Dziękujemy Zawodnikom i Lubelskiemu Klubowi Futbolu Amerykańskiego za II sezony współpracy i cieszymy się na kolejny III sezon.

Zapraszamy na sparing z Stallions Kijów 31 marca 2019

Zapraszamy na sparing z Stallions Kijów 31-3-2019

Zapraszamy wszystkich naszych kibiców na pierwszy w tym roku sparing. ??? Tytani Lublin vs. Stallions Kyiv ??? 31.03.2019, godzina 12:30 (kickoff 13:00) Stadion Lekkoatletyczny w Lublinie ul. Piłsudskiego 22

Graliśmy dla Rafała!!! 
II Charytatywny Mecz za nami

Graliśmy dla Rafała!!! 
II Charytatywny Mecz za nami

Graliśmy dla Rafała!!! Ten motyw towarzyszył II Charytatywnemu Meczowi, który już za nami. Serdecznie dziękujemy Kibicom, Sympatykom, Wolontariuszom i oczywiście Zawodnikom obu drużyn za to,że tak licznie stawiliście się na to wydarzenie.

Zapraszamy na II Charytatywny Mecz Futbolu Flagowego

Zapraszamy na II Charytatywny Mecz Futbolu Flagowego

AMTECH pragnie wszystkich odwiedzających naszą stronę zaprosić na ten specjalny II Charytatywny mecz.
Wiemy, że w takich chwilach zadajemy sobie sporo pytań, ale najważniejsza jak zawsze jest obecność, choć na chwilę przy ...Człowieku. Człowieku, który chciałby funkcjonować tak jak dotychczas, bez zbędnych obaw.

Potrzebujesz oferty na konkretny produkt lub potrzebujesz porady?
Wypełnij jeden z dostępnych poniżej formularzy