Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

Szanowni Klienci,

W następstwie wzrostu zachorowań na COVID-19, mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo z dniem 16.10.20 przechodzimy na pracę zdalną.

Zakupy automatyki bramowej do odbioru w biurze firmy AMTECH po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Zgłoszenia awarii na maile: amtechlublin@gmail.com i info@amtech.pl.  Będziemy do Państwa oddzwaniać w celu ewentualnego doprecyzowania objawów zgłoszonych usterek i umówienia wizyty. Interwencja serwisu tylko u osób zdrowych. Prosimy o poważne podejście do zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i odłożenie w czasie wizyt w przypadku niepewności co do stanu zdrowia osób w najbliższym otoczeniu miejsca zgłoszenia.

 

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Państwu zdrowia. Zespół AMTECH.

P.S. stosujemy wszelkie dostępne środki zapobiegawcze podczas wizyt i spotkań z zachowaniem obowiązującego dystans

Modele szlabanów BFT

Folder szlabany BFT wydanie 8-2016Folder szlabany BFT wydanie 8-2016
Szlabany serii MAXIMASzlabany serii MAXIMA przeznaczone są do wjazdów o szerokości od 3 do 8 m w instalacjach zbiorczych, przemysłowych i na parkingach o średnim natężeniu ruchu (modele MAXIMA), oraz o bardzo dużym natężeniu ruchu (modele MAXIMA ULTRA). Kolor jednostki szary (RAL 7015) dostosowany jest do najnowszych trendów urbanistycznych, dzięki czemu nie zakłóca spójności koncepcji projektowych. Szlabany te posiadają silnik zasilany napięciem 230V, oraz wbudowaną centralę sterującą CSB-BR (MAXIMA) lub CSB-BR XT (MAXIMA ULTRA) wyposażoną w wyświetlacz oraz radioodbiornik na 2048 pilotów. Rozbudowane funkcje centrali sterującej umozliwiają precyzyjne ustawienie położenia ramienia, prędkości pracy oraz innych wymaganych parametrów. Bezpieczeństwo zapewnia funkcja wykrywania przeszkód. Szlaban po natrafieniu na przeszkodę, natychmiast się zatrzymuje i odwraca ruch. Dodatkowo wyposażone są w zwolnienia przy otwieraniu i zamykaniu. Dzięki zastosowaniu komponentów o najwyższej jakości, seria MAXIMA cechuje się bardzo wysoką sprawnością i żywotnością (MCBF, czyli średni czas pracy bez awarii, wynosi do 5 mln cykli). Obudowa szlabanu przygotowana jest w procesie kataforezy i malowana jest proszkowo.

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/altair/domains/amtech.pl/public_html/amtechsite/components/com_phocadownload/views/category/tmpl/default.php on line 98