Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

Szanowni Klienci,

W następstwie wzrostu zachorowań na COVID-19, mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo z dniem 16.10.20 przechodzimy na pracę zdalną.

Zakupy automatyki bramowej do odbioru w biurze firmy AMTECH po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Zgłoszenia awarii na maile: amtechlublin@gmail.com i info@amtech.pl.  Będziemy do Państwa oddzwaniać w celu ewentualnego doprecyzowania objawów zgłoszonych usterek i umówienia wizyty. Interwencja serwisu tylko u osób zdrowych. Prosimy o poważne podejście do zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i odłożenie w czasie wizyt w przypadku niepewności co do stanu zdrowia osób w najbliższym otoczeniu miejsca zgłoszenia.

 

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Państwu zdrowia. Zespół AMTECH.

P.S. stosujemy wszelkie dostępne środki zapobiegawcze podczas wizyt i spotkań z zachowaniem obowiązującego dystans

OCHRONA BUDYNKÓW PRZED PTAKAMI I SKUTKAMI ICH OBECNOŚCI

Kolce przeciw ptakom, pręty, siatki, systemy elektryczne zabezpieczajace gzymsy, parapety i elewacje przed ptakami.

Zanieczyszczanie elewacji budynków stanowi poważny problem pod aspektem estetycznym jak i zdrowotnym. Bowiem roznoszone przez ptaki odchody i pasożyty powodują u  nas wiele chorób, najczęściej dróg oddechowych jak i są przyczyną silnych reakcji alergicznych.
Wychodząc na przeciw Państwa potrzebom pragniemy zaproponować modułowy system kolców, który zapewnia skuteczną ochronę przed zabrudzeniem elewacji przez przesiadujące i gniazdujące ptaki, głównie gołębie
Kolce doskonale się sprawdzają na wszelkich budynkach użyteczności publicznej oraz mieszkalnych. Warto szczególnie podkreślić, że znalazły one zastosowanie również na licznych obiektach zabytkowych w całym kraju.