Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

Szlabany CAME

szlabany iconW swojej ofercie posiadamy pełną ofertę szlabanów firmy CAME, zarówno do mało wymagających miejsc gdzie nie jest wymagana wysoka sprawność do jednostek o najwyższej sprawności.
Wszystkie proponowane szlabany to sprawdzone rozwiązania charakteryzujące się wysoką kulturą pracy i niezawodnością.
 szlabany CAME

G2500

G 2500 jest szybkim szlabanem z serii GARD do przejazdów do 2,5mAutomatyczny, SZYBKI szlaban dla przejazdów
Niezbędna przy intensywnej pracy technologia pozwala osiągnąć maksimum wydajności oraz całkowite bezpieczeństwo. Wersja uproszczona 230V (120V) do wąskich przejazdów.

Czytaj więcej...

G4000

G 4000 jest szybkim szlabanem z serii GARD do przejazdów do 4 mAutomatyczny, SZYBKI szlaban dla przejazdów do 4m z dodatkową cechą: 24V silnikiem.
Niezbędna przy intensywnej pracy technologia niskonapięciowa pozwala osiągnąć maksimum wydajności oraz całkowite bezpieczeństwo.

Czytaj więcej...

G6000

G 6000 jest szybkim szlabanem z serii GARD do przejazdów do 6 mSeria G 6000 nadaje się do instalacji na przejazdach o szerokości do 6,5 metra
Najczęściej stosowany w przemyśle i w ogrodzonych osiedlach. Tak jak w pozostałych urządzeniach serii GARD, G 6000 posiada wszystkie zalety systemów automatyki CAME oraz silnik niskonapięciowy łącząc wysoką niezawodność z całkowitym bezpieczeństwem.

Czytaj więcej...

GARD4

gard4Szlaban Gard4 o długości ramienia do 3,75 m przeznaczony do pracy intensywnej. Szlaban CAME Gard4 o nowoczesnym wzornictwie i sprawdzonej konstrukcji. Szlaban przeznaczony do przejazdów o wysokim natężeniu ruchu, łatwy w montażu, z możliwością dołączenia akcesoriów: lampy ostrzegawcze (LED), światła diodowego na całej długości ramienia, firanki, podpory stałe i podwieszane, fotokomórki, czytniki kart i wiele innych.

Czytaj więcej...

GARD8

Szlaban Gard8 o długości ramienia do 7,6 m przeznaczony do pracy intensywnejSzlaban Gard8 o długości ramienia do 7,6 m przeznaczony do pracy intensywnej
Szlaban CAME Gard8 o nowoczesnym wzornictwie i sprawdzonej konstrukcji. Szlaban przeznaczony do przejazdów o wysokim natężeniu ruchu, łatwy w montażu, z możliwością dołączenia akcesoriów: lampy ostrzegawcze (LED), światła diodowego na całej długości ramienia, firanki, podpory stałe i podwieszane, fotokomórki, czytniki kart i wiele innych. Ramiona szlabanu Gard8 mają kształt tubowy, dzięki czemu są bardziej odporne na podmuchy wiatru.

Czytaj więcej...

Potrzebujesz oferty na konkretny produkt lub potrzebujesz porady?
Wypełnij jeden z dostępnych poniżej formularzy