szlabany iconW swojej ofercie posiadamy pełną ofertę szlabanów firmy CAME, zarówno do mało wymagających miejsc gdzie nie jest wymagana wysoka sprawność do jednostek o najwyższej sprawności.
Wszystkie proponowane szlabany to sprawdzone rozwiązania charakteryzujące się wysoką kulturą pracy i niezawodnością.
 szlabany CAME

G2500

G 2500 jest szybkim szlabanem z serii GARD do przejazdów do 2,5mAutomatyczny, SZYBKI szlaban dla przejazdów
Niezbędna przy intensywnej pracy technologia pozwala osiągnąć maksimum wydajności oraz całkowite bezpieczeństwo. Wersja uproszczona 230V (120V) do wąskich przejazdów.

G4000

G 4000 jest szybkim szlabanem z serii GARD do przejazdów do 4 mAutomatyczny, SZYBKI szlaban dla przejazdów do 4m z dodatkową cechą: 24V silnikiem.
Niezbędna przy intensywnej pracy technologia niskonapięciowa pozwala osiągnąć maksimum wydajności oraz całkowite bezpieczeństwo.

G6000

G 6000 jest szybkim szlabanem z serii GARD do przejazdów do 6 mSeria G 6000 nadaje się do instalacji na przejazdach o szerokości do 6,5 metra
Najczęściej stosowany w przemyśle i w ogrodzonych osiedlach. Tak jak w pozostałych urządzeniach serii GARD, G 6000 posiada wszystkie zalety systemów automatyki CAME oraz silnik niskonapięciowy łącząc wysoką niezawodność z całkowitym bezpieczeństwem.

GARD4

gard4Szlaban Gard4 o długości ramienia do 3,75 m przeznaczony do pracy intensywnej. Szlaban CAME Gard4 o nowoczesnym wzornictwie i sprawdzonej konstrukcji. Szlaban przeznaczony do przejazdów o wysokim natężeniu ruchu, łatwy w montażu, z możliwością dołączenia akcesoriów: lampy ostrzegawcze (LED), światła diodowego na całej długości ramienia, firanki, podpory stałe i podwieszane, fotokomórki, czytniki kart i wiele innych.

GARD8

Szlaban Gard8 o długości ramienia do 7,6 m przeznaczony do pracy intensywnejSzlaban Gard8 o długości ramienia do 7,6 m przeznaczony do pracy intensywnej
Szlaban CAME Gard8 o nowoczesnym wzornictwie i sprawdzonej konstrukcji. Szlaban przeznaczony do przejazdów o wysokim natężeniu ruchu, łatwy w montażu, z możliwością dołączenia akcesoriów: lampy ostrzegawcze (LED), światła diodowego na całej długości ramienia, firanki, podpory stałe i podwieszane, fotokomórki, czytniki kart i wiele innych. Ramiona szlabanu Gard8 mają kształt tubowy, dzięki czemu są bardziej odporne na podmuchy wiatru.

Potrzebujesz oferty na konkretny produkt lub potrzebujesz porady?
Wypełnij jeden z dostępnych poniżej formularzy