Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

Szanowni Klienci,

W następstwie wzrostu zachorowań na COVID-19, mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo z dniem 16.10.20 przechodzimy na pracę zdalną.

Zakupy automatyki bramowej do odbioru w biurze firmy AMTECH po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Zgłoszenia awarii na maile: amtechlublin@gmail.com i info@amtech.pl.  Będziemy do Państwa oddzwaniać w celu ewentualnego doprecyzowania objawów zgłoszonych usterek i umówienia wizyty. Interwencja serwisu tylko u osób zdrowych. Prosimy o poważne podejście do zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i odłożenie w czasie wizyt w przypadku niepewności co do stanu zdrowia osób w najbliższym otoczeniu miejsca zgłoszenia.

 

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Państwu zdrowia. Zespół AMTECH.

P.S. stosujemy wszelkie dostępne środki zapobiegawcze podczas wizyt i spotkań z zachowaniem obowiązującego dystans

systemy parkingowe

W swojej ofercie posiadamy systemy parkingowe, od najprostszych rozwiązań dla małych parkingów na kilka miejsc parkingowych z żetoniarką do najbardziej rozbudowanych mogących obsługiwać
duże centra handlowe i inne obiekty komercyjne.

Przy doborze systemu wymagane jest podanie szeregu parametrów oraz wymagań klienta, dlatego też nie jest to gotowe rozwiązanie,
lecz system przystosowany i spersonalizowany pod potrzeby danego obiektu gdzie system zostanie zainstalowany i uruchomiony.

 

ESPAS 10

ESPAS 10 Rozwiązanie dla małych parkingów Ekonomiczne rozwiązania dla małych parkingów. Najprostsze rozwiązania nie wymagające praktycznie obsługi. Moneterka przyjmująca stałą opłatę 2 zł, 5 zł lub w wersji ESPAS 10 PLUS zdefiniowaną przez klienta. Przeznaczone dla małych parkingów na kilka miejsc parkingowych np. hotele, puby, małe parkingi prywatne.
Zobacz szczegóły rozwiązań systemu ESPAS 10

ESPAS 20

Espas 20 rozwiązanie dla średnich parkingów ESPAS 20 to rozwiązania dla średnich parkingów. Kolumna wjazdowa wydająca bilet, walidator dla obsługi, kolumna wyjazdowa. System typu OFFLINE czyli bez połączenia między urządzeniami. Informacje o czasie parkowania przenoszone są w kodzie na bilecie. Możliwość rozbudowy o kasę automatyczną. Przeznaczone dla średniej wielkości parkingów na kilkadziesiąt miejsc parkingowych np. parkingi prywatne, markety.
Zobacz szczegóły rozwiązań systemu ESPAS 20

ESPAS 30

Espas 30 rozwiązanie dla duzych parkingów ESPAS 30 to rozwiązania dla dużych parkingów. Kolumna wjazdowa wydająca bilet, serwer z bazą danych, kolumna wyjazdowa. System typu ONLINE czyli wszystkie urządzenia są połączone. Informacje o czasie parkowania są w bazie danych na serwerze. Nieograniczone możliwości rozbudowy o kasy automatyczne, system rozpoznawania tablic rejestracyjnych itp. Przeznaczone dla dużych parkingów nawet na kilka tysięcy miejsc parkingowych np. centra handlowe, duże parkingi prywatne.
Zobacz szczegóły rozwiązań systemu ESPAS 30