Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

Szanowni Klienci,

W następstwie wzrostu zachorowań na COVID-19, mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo z dniem 16.10.20 przechodzimy na pracę zdalną.

Zakupy automatyki bramowej do odbioru w biurze firmy AMTECH po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Zgłoszenia awarii na maile: amtechlublin@gmail.com i info@amtech.pl.  Będziemy do Państwa oddzwaniać w celu ewentualnego doprecyzowania objawów zgłoszonych usterek i umówienia wizyty. Interwencja serwisu tylko u osób zdrowych. Prosimy o poważne podejście do zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i odłożenie w czasie wizyt w przypadku niepewności co do stanu zdrowia osób w najbliższym otoczeniu miejsca zgłoszenia.

 

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Państwu zdrowia. Zespół AMTECH.

P.S. stosujemy wszelkie dostępne środki zapobiegawcze podczas wizyt i spotkań z zachowaniem obowiązującego dystans

Turniej futbolu amerykańskiego w Lublinie 29-08-2020

AMTECH kibicuje TYTANOM LUBLIN i serdecznie zaprasza spragnionych emocji sportowych wielbicieli futbolu amerykańskiego na sobotni Turniej. Naszymi Gośćmi będą drużyny w składach 9-cio osobowych z Wyszkowa i Warszawy. Już w najbliższą sobotę pierwsze w tym sezonie mecze w formule turniejowej. Jeśli tylko pozwala Wam na to zdrowie, to zapraszamy do wspólnego dopingowania wszystkich Zawodników.

Harmonogram:
15:30 – 17:00 Tytani Lublin vs. Rhinos Wyszków
17:30 – 19:00 Rhinos Wyszków vs. Warsaw Eagles
19:30 – 21:00 Tytani Lublin vs. Warsaw Eagles
Rozpoczęła się sprzedaż biletów, ilość jest ograniczona więc kupujcie przez znajomych Tytanów, lub wpadajcie już koło 15:00 aby zdobyć dla siebie miejsce

Gdybyście nie słyszeli jeszcze hymnu TYTANÓW to

polecamy link:

.

 

Do zobaczenia na trunieju!