Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

Szanowni Klienci,

W następstwie wzrostu zachorowań na COVID-19, mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo z dniem 16.10.20 przechodzimy na pracę zdalną.

Zakupy automatyki bramowej do odbioru w biurze firmy AMTECH po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Zgłoszenia awarii na maile: amtechlublin@gmail.com i info@amtech.pl.  Będziemy do Państwa oddzwaniać w celu ewentualnego doprecyzowania objawów zgłoszonych usterek i umówienia wizyty. Interwencja serwisu tylko u osób zdrowych. Prosimy o poważne podejście do zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i odłożenie w czasie wizyt w przypadku niepewności co do stanu zdrowia osób w najbliższym otoczeniu miejsca zgłoszenia.

 

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Państwu zdrowia. Zespół AMTECH.

P.S. stosujemy wszelkie dostępne środki zapobiegawcze podczas wizyt i spotkań z zachowaniem obowiązującego dystans

Drodzy Kibice i Wielbiciele TYTANÓW  już w najbliższą sobotę 28 lipca o godz. 14.3o Tytani Lublin zmierzą się w półfinałowym meczu fazy play-off Ligi Futbolu Amerykańskiego z ekipą Towers Opole
 Drodzy Kibice i Wielbiciele TYTANÓW  już w najbliższą sobotę 28 lipca o godz. 14.3o Tytani Lublin zmierzą się w półfinałowym meczu fazy play-off Ligi Futbolu Amerykańskiego z ekipą Towers Opole. Będzie to pojedynek oczywiście fair-play,  o awans do I ligi LFA. Mecz odbędzie się na stadionie Start Lublin, przy przy Al.Józefa Piłsudskiego 22. Jesteśmy przekonani, że mimo kontuzji drużyna zaprezentuje się ze swojej najlepszej strony.  A  juniorzy GIGANCI zdzierając gardła i nie oszczędzając dłoni z pozostałymi Kibicami naszej drużyny zgotują motywujący i energetyczny doping TYTANÓW.
Mamy także nadzieję, że przebieg spotkania będzie mniej stresujący dla Zawodników i Kibiców jak ten z 1 Lipca. Ostatni mecz trzymał nas wszystkich w nerwowym napięciu. Przypominam, że  zakończył się on zwycięstwem nad Rockets Rzeszów 10:9. Gratulujemy i do Boju w play-off.