Tytani Lublin vs. Towers Opole 28 lipca 2018

Tytani Lublin vs. Towers Opole 28 lipca 2018

Drodzy Kibice i Wielbiciele TYTANÓW  już w najbliższą sobotę 28 lipca o godz. 14.3o Tytani Lublin zmierzą się w półfinałowym meczu fazy play-off Ligi Futbolu Amerykańskiego z ekipą Towers Opole
 Drodzy Kibice i Wielbiciele TYTANÓW  już w najbliższą sobotę 28 lipca o godz. 14.3o Tytani Lublin zmierzą się w półfinałowym meczu fazy play-off Ligi Futbolu Amerykańskiego z ekipą Towers Opole. Będzie to pojedynek oczywiście fair-play,  o awans do I ligi LFA. Mecz odbędzie się na stadionie Start Lublin, przy przy Al.Józefa Piłsudskiego 22. Jesteśmy przekonani, że mimo kontuzji drużyna zaprezentuje się ze swojej najlepszej strony.  A  juniorzy GIGANCI zdzierając gardła i nie oszczędzając dłoni z pozostałymi Kibicami naszej drużyny zgotują motywujący i energetyczny doping TYTANÓW.
Mamy także nadzieję, że przebieg spotkania będzie mniej stresujący dla Zawodników i Kibiców jak ten z 1 Lipca. Ostatni mecz trzymał nas wszystkich w nerwowym napięciu. Przypominam, że  zakończył się on zwycięstwem nad Rockets Rzeszów 10:9. Gratulujemy i do Boju w play-off.

Potrzebujesz oferty na konkretny produkt lub potrzebujesz porady?
Wypełnij jeden z dostępnych poniżej formularzy