Zapraszamy na II Charytatywny Mecz Futbolu Flagowego

Zapraszamy na II Charytatywny Mecz Futbolu Flagowego

 

Szanowni Państwo, nadarza się okazja poznania i spotkania na żywo z odmianą soft Futbolu Amerykańskiego.

Futbol flagowy jest dla wielu zawodników pierwszym kontaktem z FA. Ale często czy to ze względów: pogodowych, lokalowych tj. przestrzennych (sale gimnastyczne, małe boiska), frekwencyjnych (kilku zawodników w drużynie) czy też szkoleniowych (szybkie i częste uniki, zwroty, ćwiczenie gibkości) jest wykorzystywany w cyklu szkoleniowym.

AMTECH pragnie wszystkich odwiedzających naszą stronę zaprosić na ten specjalny II Charytatywny mecz. Wiemy, że w takich chwilach zadajemy sobie sporo pytań, ale najważniejsza jak zawsze jest obecność, choć na chwilę przy ...Człowieku. Człowieku, który chciałby funkcjonować tak jak dotychczas, bez zbędnych obaw. Wsparcie finansowe jest ważne, ale obecność i wspólnota duchowo podbudowuje każdego niezależnie od kondycji.

Pomagajmy sobie wzajemnie i dzielmy się na tyle na ile nas stać!  TYTANI i Giganci doskonale wiedzą, że empatia i fair play procentują tak na boisku jak i na co dzień. Bądźmy dla nich, tak jak oni są dla nas  przykładem, tego że wspólny cel jednoczy i daje Moc.Przekażmy w tym dniu naszą wspólną Moc Plut. Rafałowi Łusiakowi. Dużo zdrowia!  I do zobaczenia na meczu.

Potrzebujesz oferty na konkretny produkt lub potrzebujesz porady?
Wypełnij jeden z dostępnych poniżej formularzy