Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

Szanowni Klienci,

W następstwie wzrostu zachorowań na COVID-19, mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo z dniem 16.10.20 przechodzimy na pracę zdalną.

Zakupy automatyki bramowej do odbioru w biurze firmy AMTECH po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Zgłoszenia awarii na maile: amtechlublin@gmail.com i info@amtech.pl.  Będziemy do Państwa oddzwaniać w celu ewentualnego doprecyzowania objawów zgłoszonych usterek i umówienia wizyty. Interwencja serwisu tylko u osób zdrowych. Prosimy o poważne podejście do zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i odłożenie w czasie wizyt w przypadku niepewności co do stanu zdrowia osób w najbliższym otoczeniu miejsca zgłoszenia.

 

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Państwu zdrowia. Zespół AMTECH.

P.S. stosujemy wszelkie dostępne środki zapobiegawcze podczas wizyt i spotkań z zachowaniem obowiązującego dystans

Zapraszamy na II Charytatywny Mecz Futbolu Flagowego
 

Szanowni Państwo, nadarza się okazja poznania i spotkania na żywo z odmianą soft Futbolu Amerykańskiego.

Futbol flagowy jest dla wielu zawodników pierwszym kontaktem z FA. Ale często czy to ze względów: pogodowych, lokalowych tj. przestrzennych (sale gimnastyczne, małe boiska), frekwencyjnych (kilku zawodników w drużynie) czy też szkoleniowych (szybkie i częste uniki, zwroty, ćwiczenie gibkości) jest wykorzystywany w cyklu szkoleniowym.

AMTECH pragnie wszystkich odwiedzających naszą stronę zaprosić na ten specjalny II Charytatywny mecz. Wiemy, że w takich chwilach zadajemy sobie sporo pytań, ale najważniejsza jak zawsze jest obecność, choć na chwilę przy ...Człowieku. Człowieku, który chciałby funkcjonować tak jak dotychczas, bez zbędnych obaw. Wsparcie finansowe jest ważne, ale obecność i wspólnota duchowo podbudowuje każdego niezależnie od kondycji.

Pomagajmy sobie wzajemnie i dzielmy się na tyle na ile nas stać!  TYTANI i Giganci doskonale wiedzą, że empatia i fair play procentują tak na boisku jak i na co dzień. Bądźmy dla nich, tak jak oni są dla nas  przykładem, tego że wspólny cel jednoczy i daje Moc.Przekażmy w tym dniu naszą wspólną Moc Plut. Rafałowi Łusiakowi. Dużo zdrowia!  I do zobaczenia na meczu.