Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

zwycięstwo TYTANÓW 
30:6 nad Rockets Rzeszów!!!
 
W związku z tym, że z rozgrywek w naszej grupie LFA wycofali się Silvers Olkusz, to właśnie na termin meczu z nimi przypadł pojedynek w ubiegłą sobotę(14.04.18) jaki stoczyli Rockets Rzeszów i TYTANI Lublin.
Goście od początku meczu grali z olbrzymim zaangażowaniem. Widać było, że choć to jeszcze młoda drużyna ma cel i wymaga dużo wysiłku od przeciwników.
Postawa Rockets zaowocowała pierwszym touchdown-em właśnie dla nich.

Niewykorzystane podwyższenie pozwoliło zapisać na tablicy wyników 0:6 dla Rzeszowian. Na szczęście TYTANI w tym meczu nie przypominali drużyny z przed tygodnia gdy w Radomiu przegrali z Green Ducks 8:24.
W sobotę przypomnieli sobie, że są drużyną z poprzedniego sezonu kiedy święcili 5 zwycięstw z rzędu i otarli się o awans do I ligi (jeszcze w ramach PLFA).
TYTANI szybko odrobili początkową stratę i już do końca meczu starali się kontrolować grę.

Kto nie był na meczu niech żałuje. Kilka akcji obu drużyn najwyższej próby. W tym pojedynku wspierani przez Kibiców i kolegów z klubu, TYTANI pokazali, że są Wierni Walce.

Drugą połowę rozpoczynaliśmy wynikiem 20:6.

Wzajemne poszanowanie wysiłku kolegów i całych formacji oraz wspieranie się przyniosło w efekcie wyczekiwane i jakże upragnione zwycięstwo TYTANÓW 30:6 nad Rockets Rzeszów.
Zawodnicy Gości zasługują na słowa uznania za bardzo duży zapał do gry, a TYTANI za to że dzięki swojej postawie dali nam możliwość radowania się z nimi ich zasłużoną i ciężko
wypracowaną wygraną. Dziękujemy Wam i życzymy samych sukcesów w kolejnych pojedynkach,które odbędą się:

terminarz rozgrywek 2018
 
Kibiców i Sympatyków drużyny TYTANI Lublin oraz futbolu amerykańskiego prosimy o propagowanie wśród Rodzin i znajomych naszej dyscypliny sportowej.
Jeśli możecie informujcie i zapraszajcie na mecze, eventy oraz inne wydarzenia organizowane przez nasz Klub.
TYTANI chcą grać dla Was! Aktualności na fb Tytanów. Zapraszamy!