Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

Szanowni Klienci,

W następstwie wzrostu zachorowań na COVID-19, mając na uwadze Państwa zdrowie i bezpieczeństwo z dniem 16.10.20 przechodzimy na pracę zdalną.

Zakupy automatyki bramowej do odbioru w biurze firmy AMTECH po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

Zgłoszenia awarii na maile: amtechlublin@gmail.com i info@amtech.pl.  Będziemy do Państwa oddzwaniać w celu ewentualnego doprecyzowania objawów zgłoszonych usterek i umówienia wizyty. Interwencja serwisu tylko u osób zdrowych. Prosimy o poważne podejście do zaistniałej sytuacji epidemiologicznej i odłożenie w czasie wizyt w przypadku niepewności co do stanu zdrowia osób w najbliższym otoczeniu miejsca zgłoszenia.

 

Dziękujemy za zrozumienie i życzymy Państwu zdrowia. Zespół AMTECH.

P.S. stosujemy wszelkie dostępne środki zapobiegawcze podczas wizyt i spotkań z zachowaniem obowiązującego dystans

Graliśmy dla Rafała!!! 
II Charytatywny Mecz za nami
Graliśmy dla Rafała!!! Ten motyw towarzyszył II Charytatywnemu Meczowi, który już za nami. Serdecznie dziękujemy Kibicom, Sympatykom, Wolontariuszom i oczywiście Zawodnikom obu drużyn za to,że tak licznie stawiliście się na to wydarzenie.
Mimo mglistej aury Kibice i Sympatycy wraz z Drużynami dali wyraz solidarności z chorym plutonowym Rafałem Łusiakiem. Dziękujemy także Panu Prezydentowi Żukowi za docenienie naszych wysiłków na nie tylko sportowej niwie i honorowy patronat nad Meczem. Zuzi Janik za cudowne wykonanie hymnu. Brawo!
Dzięki zaangażowaniu Was wszystkich zaprezentowaliśmy wspólnotę, która napawa optymizmem i ten optymizm niech towarzyszy temu, który nas w tym działaniu zjednoczył.
 
Zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia Rafał!!!

Obie drużyny przed rzutem monetą i przed tym jak mgła utrudniła zdjęcia

Kibice i Sympatycy dopisali i dzięki mgle mogli być prawie na murawie

Hymn w wykonaniu Zuzi Janik