Wszystko         
        czego potrzebują Twoje bramy...

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
 beam 6 4
Szlaban BEAM 6 wyróżnia się na tle konkurencji solidnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów: w pełni aluminiowa obudowa, stalowe i łożyskowane elementy przenoszenia napędu, wzmocnione, podwójne sprężyny balansujące. Wbudowana lampa sygnalizacyjna LED oraz estetycznie podświetlona kolumna nadają urządzeniu nowoczesnego wizerunku oraz zapewniają dodatkowy poziom bezpieczeństwa przy obsłudze w nocy. Nowoczesny silnik 230 VAC zapewnia niezawodność działania urządzenia oraz dużą szybkość otwarcia lub zamknięcia bariery. Dla ramion o długości od 1 m do 3 m cykl trwa jedynie 2 sekundy. Dla ramion od 4 m do 6 m cykl wydłuża się do 6 sekund. Szlaban posiada funkcję łagodnego startu oraz zatrzymania, co wpływa na wyjątkową kulturę jego pracy a także jego dłuższą żywotność. Na uwagę zasługuje fakt, że urządzenie posiada potrójny system wyłączników krańcowych z możliwością podłączenia drogowego sygnalizatora świetlnego (semafor). W przypadku braku napięcia zasilającego, szlaban może być obsługiwany manualnie przez uprawnioną osobę.
Przekładnia szlabanu BEAM6Instalatorzy docenią na pewno teleskopową konstrukcję ramienia, która ułatwia dopasowanie długości bariery do istniejących warunków na miejscu instalacji. Jest również aspekt ekonomiczny, czyli obniżenie kosztów transportu dłużycy. Jedno ramię może obsługiwać wjazd o maksymalnej szerokości do 6 m. W zestawie z kolumną i ramieniem znajduje się stała podpora ramienia szczególnie zalecana przy szerokich wjazdach. Produkt dostarczany jest w wersji lewostronnej lub prawostronnej co eliminuje konieczność samodzielnego ustawiania kierunku otwierania.
Szlaban wyposażony jest w zaawansowany sterownik zarządzający i kontrolujący pracę urządzenia. Ma on możliwość podłączenia: lampy ostrzegawczej, fotokomórki, listwy krawędziowej oraz urządzeń sterujących jak np. detektor pętli indukcyjnej, włącznik kluczykowy, przyciski sterujące, czytniki kart kontroli dostępu, itp. Standardowo wyposażony jest również w odbiornik.
 
pdf 32Pobierz kartę katalogową z naszych zasobów: karta katalogowa szlabanu BEAM6 firmy Miwi Urmet
 
Szlaban dostępny też oczywiście w naszym sklepie online shop.amtech.pl gdzie możesz obejrzeć i zamówić produkt.