Rowery JOBOBIKE w naszej ofercie

Rowery JOBOBIKE w naszej ofercie

Od 14 lutego AMTECH dołączył do Test Point-ów polskiego Producenta rowerów ze wspomaganiem elektrycznym firmy JOBOBIKE
.
Aktualnie do testowania potencjalni Klienci mają dwa najczęściej wybierane modele:
SAM - składany rower elektryczny w typie miejskim idealny dla Seniorów oraz jako towarzysz podróży i wypadów turystyczno-rekreacyjnych. SAM wyróżnia się na mieście stylem łączącym to, co najlepsze w rowerze składanym i miejskim z mocą roweru elektrycznego! Docenią go kierowcy (i pasażerowie) w tym TIR-ów jako podręczny i poręczny środek lokomocji, dzięki któremu podczas odpoczynku i przerw w podróży będzie można wyruszyć na zwiedzanie bliższej ale i dalszej okolicy czy dzięki dodatkowemu wyposażeniu na uzupełnienie zapasów, na zakupy.
Rower wykonany tak jak i pozostałe modele na doskonałych podzespołach i komponentach liderów branży e-bike-ów.

Kolejny model to HIMIWAY nowa propozycja miejsko- terenowa idealny do miast takich jak Lublin bo położonych na wzgórzach czy o urozmaiconej rzeźbie terenu. Dzięki wydajnej baterii Samsunga 36V18,2 Ah (655Wh) ten aluminiowy(ALU 6061) rower na odpornych na przebicie 26 calowych oponach jest w stanie pokonać dystans do 120 km (przy wspomaganiu elektrycznym), a bez niego tyle......... na ile pozwoli kondycja.

Rowery występują w kolorystyce widocznej na stronie JOBOBIKE.pl.
Polecamy także dodatkowe akcesoria pomocne w codziennej eksploatacji i transporcie.
Po testowaniu każdy Klient otrzymuje specjalny kod rabatowy, który podczas zakupu roweru na stronie JOBOBIKE.pl pozwoli uzyskać:

1. Rabat od ceny detalicznej
2. Darmową dostawę pod wskazany adres (można zamówić na adres gdzie np. wypoczywamy wtedy pozostanie tylko podróż w jedna stronę z dodatkowym bagażem)
3. Akcesoria dodatkowe w gratisie lub w specjalnej cenie w zależności od aktualnej akcji promocyjnej Producenta JOBOBIKE.pl
4. I inne atrakcje o których jeszcze nie wiemy, ale z pewnością nadejdą
 
HULAJNOGI.
AMTECH oferuje także hulajnogi mechaniczne(bez wspomagania elektrycznego) dla młodzieży i dorosłych.
Oferowane hulajnogi wyposażone są w hamulce V- Brake z przodu i z tyłu oraz w tradycyjne opony z dętkami dzięki którym lepiej amortyzowane są nierówności terenu. Szerokie podesty pomagają sprawnej zmienić nogę podczas biegu hulajnogi.

Model WorkerPro przeznaczony jest dla jeźdźca o masie do 130 kg i wyposażony w przednie koło 26 calowe , zaś tylne 20 calowe.
Mniejszy brat udźwignie do 100 kg i wyposażony jest w aluminiowe koła o średnicy 16 cali i gładkie opony o minimalnym oporze.
Waga 9,5 kg. Model doskonale sprawdzi się do jazdy po płaskich nawierzchniach i nierównym terenie.

Dzięki większemu rozmiarowi ramy, wyższej nośności i regulowanej wysokości kierownicy, hulajnoga WORKER City może być użytkowana także przez dorosłych. jazda na hulajnodze jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które ze względu na kondycję lub budowę szkieletową nie mogą(,a chciałyby) uprawiać biegania. Dzięki angażowaniu obu nóg wraz z jednoczesnym odpoczynkiem na podeście podczas zmiany, otrzymujemy namiastkę biegu. Kolejny plus to praca bioder, uda, łydki oraz stopy. Natomiast dołożenie ruchu podobnego do wiosłowania podczas przyciągania kierownicy pozwala zaangażować także obręcz barkową. W efekcie otrzymujemy praktycznie całościowe zaangażowanie wszystkich mięśni i partii ciała. Możemy jeszcze do tego włączyć pracę pośladków oraz mięśni brzucha !

Posiadamy także dodatkowe akcesoria takie jak apteczki rowerowe, błotniki, dzwonki, uchwyty na bidony i inne.

I tak oto dzięki hulajnodze podczas przyjemnej przejażdżki wykonujemy praktycznie od niechcenia kompleksowy trening wszystkich partii ciała. Warunki pogodowe sprawiają, że podobnie jak na rowerze tak i na hulajnodze możemy jeździć prawie cały rok.
Życzymy zadowolenia z użytkowania sprzętów, przewlekłego zdrowia i tężyzny fizycznej. Zespół AMTECH SKUTERTrend.
 
Numery do umówienia się na testowanie rowerów to: 81-44.100.55 lub 885-70.44.70.
Image
Image

Potrzebujesz oferty na konkretny produkt lub potrzebujesz porady?
Wypełnij jeden z dostępnych poniżej formularzy